

Water opvangen in de regen
- juni 2019
Regent het? Doe een wedstrijdje “Wie vangt het meeste water op?”. Ga op zoek naar plekken in de tuin of op straat waar het meeste regenwater naar beneden komt. Bijvoorbeeld uit de regenpijp, van een tak van een boom of onderaan het schuurtje. Zet allerlei pannen, potten en kopjes op deze plekken zodat het water opgevangen wordt. Giet daarna al het opgevangen water in een maatbeker. Wie het meeste water heeft opgevangen is de winnaar!
MEER TOFFE SPEELTIPS
DOE MEE MET DE JANTJE BETON SPEELBEWEGING

DEEL JOUW SPEELTIP
Heb jij een leuke, stoere, spannende of creatieve speeltip? Wij ontvangen ze heel graag! Hoe meer tips, hoe meer speelvreugde. Dank je wel!

BLIJF OP DE HOOGTE
Word gratis lid van onze speelbeweging! Ontvang maandelijks de allerleukste speelinspiratie én steun de missie om kinderen meer te laten spelen.
