
Licht in donkere dagen
Donkere dagen vragen om gezelligheid! Wist je dat je heel eenvoudig een gezellige lampion kunt maken? Neem een oud blikje en maak er met een
We kennen allemaal wel de fles cola waar een pepermuntje in wordt gedaan waarna de fles helemaal leegspuit door de reactie die ontstaat. Wist je dat… je dit ook kunt doen met huishoudelijke materialen?
Zet de fles op de straat en gooi hier wat baking soda en eventueel de kleurstof in (voor een kleurrijk effect). Giet daarna azijn in de fles en voilà, je hebt een vulkaan!
Inspiratie: @kindercentrumbzzzonder
Donkere dagen vragen om gezelligheid! Wist je dat je heel eenvoudig een gezellige lampion kunt maken? Neem een oud blikje en maak er met een
Eens iets anders doen dan het gewone verstoppertje? Probeer dan eens één van deze speurchallenges! KOOKWEKKER Hebben jullie een kookwekker thuis? Verstop deze om de
Jantje Beton registreert jouw gegevens volgens de Algemene verordening gegevensbescherming (AVG). We gebruiken deze gegevens om je te informeren over onze activiteiten. Als je de mails niet meer wilt ontvangen, geef ons dat dan door via info@speelbeweging.nl.
Meer informatie lees je in het privacybeleid van Jantje Beton.
Door GRATIS lid te worden van de speelbeweging ontvang je maandelijks de leukste speeltips, interssante speelweetjes en stoere speelverhalen in jouw mailbox. We sturen je 1 tot 2 mails per maand.
Jantje Beton registreert jouw gegevens volgens de Algemene verordening gegevensbescherming (AVG). Meer informatie lees je in het privacybeleid van Jantje Beton